AB-COM AB LNB01 MSingle

Doporučená ponuka planeo.sk

Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 373 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €4 278 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €90 % • 3 599 recenziíĎalšie informácie

• použil som ho na rozširenie príjmu toroidnej anteny,lebo mi pasoval do držiaka a nedotýkal sa druhého Lnb dosiahol som prijem dvoch blízkych družíc kde je uhol 3° napr 19,2 astra a 16°eutelsat
    • hodií sa tam na čo som to potreboval
    • nepoznám

doporučujem

Nový model najpredávanejších LNB konvertorov v našej ponuke určených pre najvyššie nároky v HD a UHD vysielaní. Single prevedenie pre príjem z jednej družice s pripojením jedného satelitného prijímača alebo satelitného tunera v TV prijímači. 1 x samostatný LNB konvertor, šumové číslo: 0,1 dB, LTE Filter, dĺžka úchytu: 35 mm.

1zákazník odporúča produkt

• hodií sa tam na čo som to potreboval